Nuty: Nuty

Sonata na fagot i fortepian - nuty na fagot - Józef Świder

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na fortepian i fagot, wydanie sonaty na fagot i fortepian polskiego kompozytora Józefa Świdra. Utwór powstał w latach 50. XX wieku, skomponowany jest w stylistyce neoklasycznej. Dzieło składa się z czterech zróżnicowanych części oraz kadencji dopisanej przez Marka Barańskiego. Spis utworów: Józef Świder: Sonata na fagot i fortepian Tytuł: Józef Świder: Sonata na fagot i fortepian Autor: Józef Świder Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fagot, fortepian Wydawnictwo: PWM Format: 24+8 str, 235x305mm Język wydania: polski, angielski ISBN: 9790274018009 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Etui na rurki Fagot 6 rurek Lakierowany na czarno
GEWA Etui na rurki Fagot 12 rurek Czerwono-brzowy lakier
GEWA Wycior Fagot
GEWA Etui na rurki Fagot 6 rurek Czerwono-brzowy lakier
fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Leszek Wachnik - fagot

Leszek Wachnik - fagot

Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie fagotu prof. Z. Płużka (dyplom z wyróżnieniem w 1995 r.).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl