Nuty: nuty na saksofon

Smooth Jazz: Tenor Sax - 11 największych przebojów - nuty na saksofon tenorowy (+ płyta CD)

82 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera solowe aranżacje 11 współczesnych ulubionych utworów smooth jazzowych opracowanych na saksofon tenorowy. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do wydania dołączona została płyta CD ze ścieżkami akompaniującymi w pełnym składzie. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje..  Spis treści: Songbird Breezin' Bali Run Morning Dance Harlem Nocturne Silhouette This Masquerade Tourist In Paradise We're In This Love Together Just The Two Of Us She Could Be Mine Tytuł: Smooth Jazz: Tenor SaxAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon tenorowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 20 stron, A4, oprawa miękka + płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634027710 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steuer Stroik Saksofon tenorowy Jazz 3
Eugene Rousseau Ustnik Saksofon tenorowy Studio Jazz Rozwarcie SJ8
Eugene Rousseau Ustnik Saksofon tenorowy Studio Jazz Rozwarcie SJ5
PWM Rni - Smooth jazz piano solos
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl