Nuty: nuty na saksofon

Smooth Jazz: Alto Sax - 11 największych przebojów - nuty na saksofon altowy (+ audio online)

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera solowe aranżacje 11 współczesnych ulubionych utworów smooth jazzowych opracowanych na saksofon altowy. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje..  Spis treści: Songbird Breezin' Bali Run Morning Dance Harlem Nocturne Silhouette This Masquerade Tourist In Paradise We're In This Love Together Just The Two Of Us She Could Be Mine Tytuł: Smooth Jazz: Alto SaxAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon altowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 20 stron, A4, oprawa miękka + audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634027703 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steuer Stroik Saksofon altowy Jazz 1 1/2
Steuer Stroik Saksofon altowy Jazz 2 1/2
Steuer Stroik Saksofon altowy Jazz 2
Eugene Rousseau Ustnik Saksofon altowy Studio Jazz Rozwarcie SJ8
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl