Nuty: Nuty

Robert Gawron: Słoneczne rytmy na ukulele - nauka gry i nuty na ukulele

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Obszernie opracowana książka do nauki gry na ukulele. Zawiera zarówno informacje techniczne, odrobinę historii pochodzenia instrumentu oraz tradycyjne utwory grane na ukulele, rozwijających umiejętności gry na tym charakterystycznie brzmiącym instrumencie. W książce znajdują się także rozpisane na pięciolinii chwyty. Książka polecana dla chcących samodzielnie opanować grę na ukulele. Spis treści:Ukulele - krótka historiaPrzydatne informacjeChwyty na ukulelePiosenki:  La Cucaracha  El Humanhuaqueno  Guantanamera  Mexican Hat Dance  Adios Muchachos  Maria Elena  El Choclo Tytuł: Słoneczne rytmy na ukulele Autor: Robert Gawron Seria: - Instrument: ukulele Stopień trudności: dla początkujących Notacja muzyczna: zapis nutowy/tabulatura Wydawnictwo: Absonic Format: A4, 60 str., miękka oprawa Język wydania: polski/angielski. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Gawron Robert ″Soneczne rytmy na ukulele″ ksika
AN Gawron Robert ″Ukulele ogniskowe″ ksika
AN Gawron Robert ″Ukulele Flamenco″ ksika
AN Gawron Robert ″Flamenco na bis″
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Robert Schumann

Robert Schumann

Ten niemiecki kompozytor urodzony w Zwickau w 1810 roku jest jednym z typowych przedstawicieli romantyzmu w muzyce. Był synem księgarza, tak więc od najmłodszych lat związany był z literaturą i to do tego stopnia, że w pewnym etapie swojego życia wahał się między tą dziedziną sztuki a muzyką.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl