Nuty: nauka gry na skrzypcach

Sławomir Tomasik: System gam na skrzypce - nuty na skrzypce

31 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'System gam na skrzypce' autorstwa wybitnego pedagoga i profesora Akademii Muzycznej w Warszawie - Sławomira Tomasika, to 'nowoczesny zbiór ćwiczeń, który uwzględnia najnowsze zdobycze techniki gry skrzypcowej oraz wiedzy metodycznej' - tak o książce wypowiedział się profesor Roman Lasocki.Zbiór zawiera gamy, pasaże i dwudźwięki na skrzypce i skierowany jest zarówno do początkujących skrzypków, jak i tych zaawansowanych.   Tytuł: System gam na skrzypceAutor: Sławomir TomasikStopień trudności: dla początkujących, średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Twoja MuzaFormat: 74 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392012184 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - Adele na skrzypce (+ CD)
PWM Doleżal Wanda - Śpiewające skrzypce, z. 1
PWM Doleżal Wanda - Śpiewające skrzypce, z. 3
PWM Doleżal Wanda - Śpiewające skrzypce, z. 2
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl