Nuty: nauka gry na skrzypcach

Skrzypcowe ABC - szkoła gry na skrzypcach - Antoni Cofalik

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Antoni Cofalik - Skrzypcowe ABC - szkoła gry na skrzypcach W księgarni muzycznej Alenuty.pl znajdziesz różnorodne pozycje do nauki gry na różnych instrumentach. Polecamy między innymi pozycję, której autorem jest Antoni Cofalik –" Skrzypcowe ABC – szkoła gry na skrzypcach". To podręcznik do nauczania początkowego dla osób, dopiero wchodzących w świat muzyki i próbujących swoich sił w grze na instrumencie. Lektura ta posiada bardzo wygodną i przejrzystą formę – 164 strony, format N4 i miękką okładkę. Można ją dzięki temu swobodnie postawić na pulpicie na nuty. Pozostanie dzięki temu w zasięgu ręki, aby móc szybko zmieniać kolejne kartki. W książce, której autorem jest Antoni Cofalik – "Skrzypcowe ABC – szkoła gry na skrzypcach" znajdziesz gamy, krótkie ćwiczenia, etiudy i drobne utwory, wpadające w ucho. Jak ćwiczyć układ palców na skrzypcach? Lektura została podzielona na dwie zasadnicze części. W pierwszej więcej jest teorii oraz zapoznanie z podstawowymi elementami techniki skrzypcowej. Część druga obejmuje zmiany pozycji, jeden z najbardziej 'skrzypcowych' rodzajów artykulacji - staccato, bardziej skomponowane układy rytmiczne - rytm sicilianowy, triole, synkopy oraz ozdobniki. Fotografie i rysunki mogą stanowić istotną pomoc dla ucznia podczas jego pracy domowej. Nowością podręcznika "Skrzypcowe ABC – szkoła gry na skrzypcach" jest wyraźne wyartykułowanie poszczególnych problemów - zadań oraz ich powiązanie w jedną konsekwentną całość. Skrzypcowe ABC dla dzieci i dorosłych Antoni Cofalik wieloletni pedagog i muzyk na podstawie doświadczeń w pracy z najmłodszymi dziećmi stworzył popularną szkołę gry na skrzypcach. Pomyślana została jako podręcznik do nauczania początkowego dla dzieci w różnym wieku.  Zapraszamy do zakupu na stronie internetowej Alenuty.pl. Tytuł: Skrzypcowe ABC - szkoła gry na skrzypcachAutor: Antoni CofalikStopień trudności: dla początkujących Instrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 164 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322407349 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Cofalik Antoni - Skrzypcowe ABC. Szkoa gry na skrzypcach (akompaniament fortepianowy)
PWM Cofalik Antoni - Skrzypcowe ABC. Szkoa gry na skrzypcach - cz I i II
PWM Cofalik Antoni - Mae ABC na wiolonczel
PWM Cofalik Antoni - Gdy si Chrystus rodzi. Koldy i pastoraki na skrzypce solo.
Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Wojciech Wieczorek

Wojciech Wieczorek

Nauke gry na skrzypcach kontynuował w poznańskiej Szkole Talentów w klasie Prof. Bartosza Bryły. Studia muzyczne ukonczyl w Hochschule für Musik und Medien Hannover w klasie Prof. Krzysztofa Węgrzyna.

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl