Nuty: piosenki dla dzieci

Skaczące nutki - przeboje dla dzieci - Dorota Gellner(+ płyta CD)

33 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Śpiewniczek dla najmłodszych autorstwa Doroty Gellner, zawiera 19 piosenek, każda w zapisie nutowym, (linia melodyczna - klucz wiolinowy) z akordami oraz pełnym tekstem. Do śpiewniczka dołączona jest płyta CD z piosenkami w wykonaniu chóru dziecięcego Alla Polacca oraz z samym akompaniamentem.Spis piosenek: Skaczące nutki Przedszkole pod topolą Popatrzcie na jamniczka Wesoła rodzinkaKwiatki - bratkiA ja patrzę, a ja słucham Idzie kotSkrzat Piłka Oli Ogórek wąsaty A to jeż W deszczowych kropkach Idzie Kasia Na strunach igiełŚpij maluszkuZuzia - lalka nie dużaLecą smokiA ja rosnęPodajemy sobie ręce   Tytuł: Skaczące nutki - przeboje dla dzieci Autor:  Dorota GellnerStopień trudności: dla najmłodszychInstrument: fortepian, gitara, głos Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy Wydawnictwo: Pani TwardowskaFormat: 44 str., 165 x 230mm, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392796268 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Nutki krasnoludki″ ksika
Zebra Music Kolczyki nutki, srebro, B072
Zebra Music Muszka z poszetk MU05, nutki
Zebra Music Muszka z poszetk MU03, nutki
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl