Nuty: piosenki dla dzieci

Skaczące nutki - przeboje dla dzieci - Dorota Gellner(+ płyta CD)

33 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Śpiewniczek dla najmłodszych autorstwa Doroty Gellner, zawiera 19 piosenek, każda w zapisie nutowym, (linia melodyczna - klucz wiolinowy) z akordami oraz pełnym tekstem. Do śpiewniczka dołączona jest płyta CD z piosenkami w wykonaniu chóru dziecięcego Alla Polacca oraz z samym akompaniamentem.Spis piosenek: Skaczące nutki Przedszkole pod topolą Popatrzcie na jamniczka Wesoła rodzinkaKwiatki - bratkiA ja patrzę, a ja słucham Idzie kotSkrzat Piłka Oli Ogórek wąsaty A to jeż W deszczowych kropkach Idzie Kasia Na strunach igiełŚpij maluszkuZuzia - lalka nie dużaLecą smokiA ja rosnęPodajemy sobie ręce   Tytuł: Skaczące nutki - przeboje dla dzieci Autor:  Dorota GellnerStopień trudności: dla najmłodszychInstrument: fortepian, gitara, głos Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy Wydawnictwo: Pani TwardowskaFormat: 44 str., 165 x 230mm, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392796268 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Nutki krasnoludki″ ksika
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
Zebra Music Kolczyki nutki, srebro, B072
Zebra Music Muszka z poszetk MU05, nutki
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl