Nuty: nauka gry na skrzypcach

Simon Fischer: Scales - gamy i pasaże na skrzypce

193 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Simon Fischer jest znanym na całym świecie pedagogiem z bardzo bogatym doświadczeniem. Zasłynął przede wszystkim dzięki swojemu wyjątkowemu, nowatorskiemu podejściu do metod nauczania oraz jako wierny i kreatywny zwolennik nowoczesnej techniki gry na skrzypcach. Jego sukces wynika głównie z  daru, który sprawia, że jego porady i instrukcje są jednocześnie proste i skuteczne. Jego comiesięczne artykuły „Basics” w magazynie The Strad oraz publikacje "Basics", "Practice" oraz "Scales" są na całym świecie uważane za klasyczne i nieodzowne dzieła, które doskonale wspierają rozwój i technikę każdego skrzypka. Scales to publikacja, która oferuje szeroki wachlarz ćwiczeń. Znajdziesz tu nie tylko wszystkie gamy i pasaże w drugiej, trzeciej i czwartej oktawie, ale także zestawy ćwiczeń na jednej strunie i wiele więcej. Krótko mówiąc jest to książka na miarę XXI wieku. Spie treści: Part 1: Gamy i pasaże w pierwszej pozycji bez przesuwania Part 2: Trzecia oktawa, gamy i pasaże  - praktyka przygotowawcza Part 3: Trzecia oktawa gamy, pasaże i skale chromatyczne Part 4: Gamy i pasaże na pojedynczej strunie Part 5: Czwarta oktawa, gamy i pasaże Tytuł: Simon Fischer: Scales Autor: Simon Fischer Stopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanych Instrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Peters Edition Format: 212 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9790577087610 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Playing with scales: Violin Level 1 (gamy na skrzypce)
PWM Blackwell Kathy - Fiddle time scales,cz.1. Utworki, zabawy, gamy i pasae na skrzypce
MEC przecznik 5pozycyjny Peter Fischer Diablo
ProMark TX707 Simon Philips Signature paki perkusyjne
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl