Nuty: nuty na fortepian

Siergiej Prokofiew: Selected Works for Piano ed. Murray Baylor - nuty na fortepian

70 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na fortepian zboiru utworów Prokofiewa, w opracowaniu Murray'a Baylor'a. Jest to zbiór utworów dość trudnych, przeznaczonych dla zaawansowanych pianistów. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Sergei Prokofiev: Diabolic Suggestion [Op. 4, No. 4] Sergei Prokofiev: Five Sarcasms [Op. 17] Sergei Prokofiev: March and Scherzo [Op. 33 B] Sergei Prokofiev: Prélude [Op. 12, No. 7] Sergei Prokofiev: Sonata No. 3 [Op. 28] Sergei Prokofiev: Tales of the Old Grandmother [Op. 31] Sergei Prokofiev: Toccata [Op. 11] Tytuł: Selected Works for Piano Autor: Siergiej Prokofiew, opracowanie: Murray Baylor Stopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: fortepian Wydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 80 str Język wydania: angielski ISBN: zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fender Dave Murray Stratocaster ML Black gitara elektryczna
Seymour Duncan PG WH Dave Murray Pickguard do gitary elektrycznej typu Strat z przetwornikami, biay
Fender Dave Murray Stratocaster Rosewood Fingerboard, 2-Color Sunburst gitara elektryczna
Nord Piano 88 stage piano
Siergiej Prokofiew

Siergiej Prokofiew

Ten kompozytor i pianista sowiecki urodzony w Sonowce w 1891 roku jest jednym z najlepszych przykładów sowieckiej szkoły kompozycji. Jego twórczość wpłynęła na późniejszych artystów z jego stron takich jak Aram Chaczaturian czy Dymitr Kabalewski.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl