Nuty: nuty na skrzypce

Siergiej Prokofiew: 3 Pieces from Romeo and Juliet - trzy utwory z baletu Romeo i Julia op. 64 - nuty na skrzypce i fortepian

87 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera trzy utwory z baletu Romeo i Julia op.64 w opracowaniu na skrzypce i fortepian dla średnio zaawansowanych wykonawców. Autorem kompozycji jest rosyjski kompozytor, pianista-wirtuoz i dyrygent Siergiej Prokofiew (1891–1953). Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Die Montagues und Capulets Tanz der jungen Mädchen Maskentanz Tytuł: 3 Pieces from Romeo and Juliet - trzy utwory z baletu Romeo i Julia op. 64Autor: Siergiej ProkofiewStopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: skrzypce, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SikorskiFormat: 24 str., A4, miękka oprawa Język wydania: angielski, niemieckiISBN: 9790003039350 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Miguel Esteva Julia gitara klasyczna 3/4 solid top
Miguel Esteva Julia gitara klasyczna 4/4 solid top
Duesenberg Julia Black gitara elektryczna
Ultrasone Edition 8 Romeo (30 Ohm) suchawki zamknite
Siergiej Prokofiew

Siergiej Prokofiew

Ten kompozytor i pianista sowiecki urodzony w Sonowce w 1891 roku jest jednym z najlepszych przykładów sowieckiej szkoły kompozycji. Jego twórczość wpłynęła na późniejszych artystów z jego stron takich jak Aram Chaczaturian czy Dymitr Kabalewski.

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

To muzyka na żywo jest kluczem do lekkiego uniesienia w przestrzeni scenicznej opowieści na pointach losów Szekspirowskiego dzieła i uwypukleniem wszystkich emocji ukrytych w muzyce, dodając wyrazu i właściwego charakteru postaciom.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl