Nuty: jazz nauka gry na gitarze

Sid Jacobs: Complete Book of Jazz Guitar Lines & Phrases - szkoła gry na gitarze elektrycznej (+ audio online)

161 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Complete Book of Jazz Guitar Lines & Phrases' to podręcznik przeznaczony dla osób poważnie myślących o grze jazzu, niezbędne uzupełnienie biblioteki improwizującego gitarzysty jazzowego. Przemyślana mieszanka tekstów i przykładów muzycznych skupia się na języku współczesnego jazzu i niektórych zastosowaniach współczesnej harmonii. Wszystkie przykłady zapisane zostały w standardowej notacji muzycznej i tabulaturze. Nuty dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych.Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Complete Book of Jazz Guitar Lines & Phrases Autor: Sid Jacobs Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy Wydawnictwo: Mel Bay Format: 160 str, A4, miękka oprawa, kod audio online Język wydania: angielski ISBN: 9780786695980 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
Thomastik D4 (676674) Struna do gitary elektrycznej George Benson Jazz Guitar D4 .031
Thomastik G3 (676673) Struna do gitary elektrycznej George Benson Jazz Guitar G3 .021
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl