Nuty: NutySi, Amore - Aleksandra Kurzak w rozmowie z Aleksandrem Laskowskim

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Niniejsza książka to zbiór rozmów, które Aleksander Laskowski przez kilka miesięcy przeprowadził z najsłynniejszą polską śpiewaczką operową Aleksandrą Kurzak. Przez te rozmowy poznajemy nowy portret Aleksandry Kurzak jako kobiety zmysłowej, dla której szczęście rodzinne jest najważniejsze. Poza tym niezmiennie pozostaje uwielbianą przez widzów i słuchaczy diwą operową o światowej sławie i niezwykłej barwie głosu.
Opowieści zawarte w książce pozwalają czytelnikowi zajrzeć za kulis najwspanialszych spektakli operowych, poznać tajniki warsztatu wokalnego i aktorskiego oraz na przenieść się na sceny najważniejszych oper świata - Metropolitan Opera, Covent Garden, La Scala, Teatro Real. Aleksandra Kurzak uchyla również rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia, dzieląc się z nami swoim doświadczeniem macierzyństwa, opowiadając o relacjach rodzinnych (rodzice Aleksandry Kurzak również są znanymi muzykami, a mama ? Jolanta Żmurko ? gościnnie uczestniczy w rozmowach) i o miłości do Roberto Alagni, znakomitego tenora, partnera życiowego i scenicznego śpiewaczki oraz ojca ich córeczki Mal?ny.

Tytuł książki ?Si, Amore? to nie tylko słowa, którymi Aleksandra Kurzak wita się z Roberto, przerywając raz po raz na dĽwięk telefonu rozmowy prowadzone z Aleksandrem Laskowskim. To także doskonałe podsumowanie postawy życiowej artystki, która afirmuje i kocha życie.

Tytuł: Si, Amore - Aleksandra Kurzak w rozmowie z Aleksandrem Laskowskim
Autor: Aleksander Laskowski
Stopień trudności: -
Instrument: -
Notacja muzyczna: -
Wydawnictwo: PWM
Format: 200 str., B4, twarda oprawa
Język wydania: polski
ISBN: 9788322409602

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Thomastik (645604) struna do altwki d′amore Dominant - D - 4311,4
Thomastik (645608) struny do altwki d′amore Dominant - Set - 4311,0
Thomastik (645607) struna do altwki d′amore Dominant - A - 4311,7
Thomastik (645602) struna do altwki d′amore Dominant - A - 4311,2
Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak jest laureatką konkursów w Warszawie, Helsinkach, Barcelonie i Kantonie. W 2009 roku obroniła tytuł doktora sztuki. Dwukrotnie otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki, a także stypendium fundacji Crescendum Est – Polonia Aleksandra Gudzowatego. Otrzymała również nagrodę Prez

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl