Nuty: Nuty

Sergiusz Rachmaninow - Concerto No. 3 in D Minor op. 30 - 3 koncert fortepianowy d-moll - nuty na dwa fortepiany

119 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Sergiusz Rachmaninow - jeden z największych pianistów wszechczasów i jeden z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych kompozytorów XX wieku. Jak mówił o sobie: „Muzyka kompozytora powinna wyrażać kraj jego urodzenia, jego romanse, religię, książki, które na niego wpłynęły, obrazy, które kocha ... Moja muzyka jest wytworem mojego temperamentu, a więc jest to muzyka rosyjska." Muzykę twórcy charakteryzują zapadające w pamięć, strzeliste melodie, bogata orkiestracja, romantyczne harmonie chromatyczne z charakterystycznym rosyjskim posmakiem. Koncerty fortepianowe są bardzo rozbudowane i uznawane za najbardziej testowe koncerty dla zawodowego pianisty. Publikacja zawiera 3 koncert fortepianowy d-moll Rachmaninowa w opracowaniu na dwa fortepiany dla zaawansowanych   Tytuł: Rachmaninow - Concerto No. 3 in D Minor op. 30 Autor: Sergiusz Rachmaninow Stopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: dwa fortepiany Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Boosey and Hawkes Format: 80 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: rosyjski ISMN: 9790060022036 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seydel 30401C Concerto Solo C, harmonijka ustna
Lee Oskar Harmonijka ustna Natural Minor 1910N C-Moll
Lee Oskar Harmonijka ustna Natural Minor 1910N Eb-Moll
Lee Oskar Harmonijka ustna Harmonic Minor 1910H C-Moll
Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

4 listopada publiczność zgromadzona w Filharmonii Narodowej w Warszawie miała wyjątkową okazję usłyszeć wybitnego rosyjskiego pianistę Denisa Matsueva i polską orkiestrę Sinfonia Varsovia pod batutą Alexandra Sladkovsky’ego, wspólnie wykonujących utwory Siergieja Rachmaninowa...

Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl