Nuty: Nuty

Scott Joplin: Bethena - nuty na kwintet dęty mieszany

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwór Joplina w opracowaniu na kwintet dęty mieszany. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Bethena Autor: Scott JoplinStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: kwintet dęty mieszanyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372150028 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Scott Cao STV150 skrzypce 4/4 z futeraem i smyczkiem
Xotic kabel Scott Henderson TS/TS ktowy 1.35m
AN Joachimiak Grzegorz ″Problemy gitarowych transkrypcji tabulatur lutniowych na przykadzie twrczoci Sylviusa Leopolda Weissa″, ksika - WYPRZEDA
AN T.Pulpit na nuty, orkiestrowy
trąbka

trąbka

trąbka to mały instrument dęty blaszany o jasnej, metalicznej barwie i największej skali spośród wszystkich dętych blaszanych - e-c2

puzon

puzon

Puzon to instrument dęty blaszany o małej menzurze, wyraźnym, ostrym brzmieniu i skali od: B1 do d2. Puzon nie posiada otworów ani charakterystycznych dla instrumentów dętych blaszanych wentyli.

klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl