Nuty: nauka gry na skrzypcach


Egon Sassmannshaus - Early Start on the Violin 3 - szkoła gry na skrzypcach dla dzieci

72 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja "Early Start on the Violin 3" z serii "The Sassmannshaus Tradition" to szkoła gry dla najmłodszych skrzypków, składająca się z 4 części. Prezentowana seria jest jedną z wiodących szkół dla młodych skrzypków.Największe zalety książki:- nuty wraz z tekstem do każdej piosenki w dużym formacie - do każdej piosenki kolorowe, tematyczne ilustracje- nauka czytania nut już od pierwszej lekcji- skale w różnych pozycjach wprowadzane są podczas pierwszego roku nauki, dzięki czemu dzieci nie sś ograniczane doborem repertuaru- zaawansowane techniki gry na skrzypcach wprowadzane są w formie podstawowej, również w pierwszym roku nauki.Część 3 skupia się przede wszystkim na grze w duecie w różnych kluczach, rytmach i stylach muzycznych.Spis treści: PrefaceThe Half Step Is Between The Second And Third FingersOrnamentsThe Half Step Is Between The First And Second FingersThe Second Finger Changes Between Low And High PositionsThe Half Step Is Between The Third And Fourth FingersThe Third Finger Changes Between Low And High PositionsThe First Finger Is LowThe First Finger Changes Between Low And High PositionsFinger Patterns, Old And NewThe Fourth Finger Is In Low PositionThe Fourth Finger Changes Between Low And High PositionsTripletsDuets In Various Keys With Changing Finger PatternsMajor And Minor Scales   Tytuł: Early Start on the Violin 3Autor: Egon SassmannshausStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceSeria: Sassmanshaus String Method Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Baerenreiter Format: 71 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790006536429 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Cofalik Antoni - Skrzypcowe ABC. Szkoa gry na skrzypcach - cz I i II
PWM Iwan Ewa - adnie gram na skrzypcach dla klas I-III
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl