Nuty: historia muzyki

Sabine Katharina Klaus: Trumpets and other High Brass 4 - Heyday of the Cornet - historia rozwoju trąbki i instrumentów dętych blaszanych

668 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja jest czwartym z pięciu tomów autorstwa Sabine Katharina Klaus. Ta wspaniała książka przedstawia historię kornetu od jego początków i wstępnej standaryzacji modeli w Paryżu i Londynie, po wyjątkowy rozkwit modeli amerykańskich producentów i ich praktyki reklamowe. Obowiązkowa pozycja dla kolekcjonerów kornetów i entuzjastów trąbki.  Tytuł: Trumpets and other High Brass 4 - Heyday of the Cornet Autor: Sabine Katharina KlausInstrument: trąbka, instrumenty dęte blaszaneWydawnictwo: Edition WalhallFormat: 352 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780984826971 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Badelt Klaus - Piraci z Karaibw. Kltwa Czarnej Pery na fortepian
Edgware Valve Brush Trumpet/Cornet szczoteczka do tokw
Steuer Stroik Klarnet-Bb S800 Sabine Meyer 2
Steuer Stroik Klarnet-Bb S800 Sabine Meyer 3 1/2
Formy muzyki kameralnej  - Forma Sonatowa

Formy muzyki kameralnej - Forma Sonatowa

Początków formy sonatowej można doszukiwać się w epoce baroku. Istotnym elementem dla rozwoju muzyki kameralnej jest powstanie sonaty triowej i solowej z basso continuo.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl