Nuty: nauka gry na skrzypcach

Ryszard Goliński: Ćwiczenia pomocnicze dla lewej ręki na skrzypce

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik skierowany jest zarówno do uczniów jak nauczycieli z niewielkim doświadczeniem w metodyce nauczania gry na skrzypcach. Ćwiczenia pomagają wypracować dobre nawyki przed zastosowaniem ich w realizacji materiału. W podręczniku znajdują się zagadnienia ze zmian pozycji w grze na skrzypcach, wibracji, trylu oraz chwytów rozległych. Materiał ułożony jest progresywnie - w stopniu rosnącym - od prostych tematów do najbardziej złożonych. Informacje w książce napisane są w przystępnej i prostej formie urozmaicone licznymi przykładami, komentarzami i zdjęciami. Książka polecana jest zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych skrzypków.Tytuł: Ćwiczenia pomocnicze dla lewej ręki na skrzypceAutor: Ryszard GolińskiInstrument: skrzypceStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 64 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Goliski Ryszard ″wiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach″
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
Błażej Goliński – wiolonczela

Błażej Goliński – wiolonczela

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl