Nuty: nauka gry na skrzypcach

Ryszard Goliński: Ćwiczenia pomocnicze dla lewej ręki na skrzypce

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik skierowany jest zarówno do uczniów jak nauczycieli z niewielkim doświadczeniem w metodyce nauczania gry na skrzypcach. Ćwiczenia pomagają wypracować dobre nawyki przed zastosowaniem ich w realizacji materiału. W podręczniku znajdują się zagadnienia ze zmian pozycji w grze na skrzypcach, wibracji, trylu oraz chwytów rozległych. Materiał ułożony jest progresywnie - w stopniu rosnącym - od prostych tematów do najbardziej złożonych. Informacje w książce napisane są w przystępnej i prostej formie urozmaicone licznymi przykładami, komentarzami i zdjęciami. Książka polecana jest zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych skrzypków.Tytuł: Ćwiczenia pomocnicze dla lewej ręki na skrzypceAutor: Ryszard GolińskiInstrument: skrzypceStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 64 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Goliski Ryszard ″wiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach″
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
Błażej Goliński – wiolonczela

Błażej Goliński – wiolonczela

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl