Nuty: nuty na harmonijkę ustną

Rudolf Wuerthner: Intermezzo giocoso fur Chromonica und Klavier oder Akkordeon - nuty na chromatyczną harmonijkę ustną i fortepian lub akordeon

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na chromatyczną harmonijkę ustną i fortepian lub akordeon do utworów dwudziestowiecznego niemieckiego muzyka, Rudolfa Wuerthnera. Tytuł: Intermezzo giocoso fur Chromonica und Klavier oder AkkordeonAutor: Rudolf WuerthnerStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: harmonijka ustna, fortepian, akordeonWydawnictwo: Matthias Hohner Verlag GmbHJęzyk wydania: niemieckiISBN: 9790202962725 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Grifftabelle fur Keyboard książka
Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
Hohner 270/48-C Chromonica Deluxe harmonijka ustna
Latin Percussion Klucz strojeniowy Conga Top Tuning 1/2″ do LP2555N
Rafał Dołęga

Rafał Dołęga

Urodzony w Zielonej Górze. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fagotu prof.Krzysztofa Kamińskiego. W latach 1997-2002 odbył studia podyplomowe w Hoschschule fur Musik Essen (prof. J.H.Thomsen) oraz w Hochschule fur Musik Koln (prof.M.Reina).

Anna Wójtowicz - skrzypce

Anna Wójtowicz - skrzypce

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Mieczysława Szlezera. Studia kontynuowała w klasie skrzypiec prof. Joshuy Epsteina w Hochschule des Saarlandes fur Musik und Theather.

Wojciech Wieczorek

Wojciech Wieczorek

Nauke gry na skrzypcach kontynuował w poznańskiej Szkole Talentów w klasie Prof. Bartosza Bryły. Studia muzyczne ukonczyl w Hochschule für Musik und Medien Hannover w klasie Prof. Krzysztofa Węgrzyna.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl