Nuty: Nuty

Rowan J. Parker: Rockstar Vocal Course (+ mp3 online) - kurs podstawowy - szkoła na wokal

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to polskie wydanie jednej z najbardziej popularnych szkół do nauki wokalu w Wielkiej Brytanii. Autor książki - Rowan J. Parker to jeden z najbardziej doświadczonych brytyjskich nauczycieli i autor kilkudziesięciu książek. Publikacja składa się z kilku rozdziałów o narastającym poziomie trudności, można z niej korzystać samodzielnie, gdyż świetnie prowadzi 'krok po kroku' lub z pomocą nauczyciela. Zawiera mnóstwo utworów wspierających naukę, pełne podkłady do wszystkich utworów, przykłady dla wysokich i niskich głosów, oddychanie, technikę, harmonię wokali, śpiewanie z nut, słuchanie, kreatywność i komponowanie. Zaprojektowane tak, aby uczyć, bawić i rozwijać.  Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do pliku audio lub video. Dzięki temu usłyszysz podkłady do każdej piosenki z tej książki. Tytuł: Rockstar Vocal CourseAutor: Rowan J. ParkerStopień trudności: dla początkującychInstrument: głosNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 56 str., A4, miękka oprawa, w komplecie kod QRJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366656444 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rowan J. Parker ″Rockstar guitar course″ kurs podstawowy ksika
AN Rowan J. Parker Rockstar Drum Course, szoka gry na perkusji
AN Rowan J. Parker ″Rockstar bass course″ kurs podstawiowy ksika
Parker PDF 40 B gitara elektryczna black
Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl