Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Rowan J. Parker: Rockstar Guitar Course ( + mp3 online) - poziom 2 - szkoła gry na gitarze elektrycznej

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Poziom 2 podręcznika do nauki gry na gitarze elektrycznej to nie tylko kolejne piosenki, ale także podkłady Jam Session do własnych improwizacji. Ponadto publikacja zawiera zagadnienia dotyczące grania akordów oraz porusza aspekty techniczne ( zmiany pozycji, czytanie nut a vista w tonacjach C, G, D i A, rytmy, progresje akordów, skale i interwały. Książka wprowadza ucznia w improwizację i zachęca do komponowania własnych riffów.Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do pliku audio lub video. Dzięki temu usłyszysz a czasem zobaczysz pełne wykonanie każdej piosenki z tej książki.Tytuł: Rockstar Guitar Course - poziom IIAutor: Rowan J. ParkerStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: akordy, diagramy akordówWydawnictwo: AbsonicFormat: 88 strony, A4, miękka oprawa, mp3 onlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788367542197 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rowan J. Parker ″Rockstar guitar course″ kurs podstawowy ksika
AN Rowan J. Parker Rockstar Drum Course, szoka gry na perkusji
AN Rowan J. Parker ″Rockstar bass course″ kurs podstawiowy ksika
Parker PDF 40 B gitara elektryczna black
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl