Nuty: nuty na gitarę akustyczną


Rory Block Teaches Classics of Country Blues Guitar - nuty na gitarę akustyczną (+ płyta CD)

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Poznaj fraza po frazie, jedne z najwspanialszych solówek country bluesa wszech czasów. Twoim nauczycielem będzie Rory Block - mistrzyni tego gatunku. Dzięki niej poznasz wyjątkowy fingerstyle takich gwiazd jak: Williego Moore'a, Blinda Williego McTella, Tommy'ego Johnsona, Mississippi, Johna Hurta, Skip Jamesa i innych. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: Rory Block Teaches Classics of Country Blues Guitar Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: gitara akustyczna Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Homespun Format: 32 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD Język wydania: angielskiISBN: 9780793571567 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - 20 rock classics. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl