Nuty: Nuty

Roman Palester: Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów - nuty na zespół intrumentalny

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów' to cykl trzech pieśni na niezwykłą obsadę, którego autorem jest Roman Palester, polski kompozytor XX-wieczny. Owe trzy wiersze to 'Wiara', 'Nadzieja' i 'Miłość'; muzyka jest w dużej mierze podporządkowana tekstowi wierszy (Sprechgesang). Nuty dla zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Roman Palester: Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów Tytuł: Roman Palester: Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów Autor: Roman Palester , słowa: Czesław Miłosz Stopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: sopran, harfa, fortepian, czelesta, czworo skrzypiec, trzy altówki i dwie wiolonczeleNotacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: PWM Język wydania: polski, angielski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gewa 700190 flet prosty C sopran, barokowy (torba + wycior)
Yamaha WE98430R śruba pokrywy górnej do instrumentów Clavinova
Yamaha Slide Grease hard smar do instrumentów dętych
Peavey Ecoustic E208 wzmacniacz do instrumentów akustycznych
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Anna Karasińska  -  sopran

Anna Karasińska  -  sopran

Ukończyła poznańską Akademię Muzyczną, a następnie dwuletnie studia podyplomowe w londyńskiej Royal Academy of Music pod kierunkiem Joy Mammen otrzymując dyplom z wyróżnieniem (Dip RAM).

Mira Graczyk

Mira Graczyk

Mira Graczyk – sopran (Polska/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl