Nuty: Nuty

Roman Palester: Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów - nuty na zespół intrumentalny

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów' to cykl trzech pieśni na niezwykłą obsadę, którego autorem jest Roman Palester, polski kompozytor XX-wieczny. Owe trzy wiersze to 'Wiara', 'Nadzieja' i 'Miłość'; muzyka jest w dużej mierze podporządkowana tekstowi wierszy (Sprechgesang). Nuty dla zaawansowanych. Spis utworów: Roman Palester: Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów Tytuł: Roman Palester: Trzy wiersze Czesława Miłosza na sopran i 12 instrumentów Autor: Roman Palester , słowa: Czesław Miłosz Stopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: sopran, harfa, fortepian, czelesta, czworo skrzypiec, trzy altówki i dwie wiolonczeleNotacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: PWM Język wydania: polski, angielski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Nutki krasnoludki″ ksika
AN Ziemlaski Roman - Gitara z nauczycielem i bez, ksika
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Ziemlaski Roman ″Gitara z nauczycielem i bez″ DVD
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Anna Karasińska  -  sopran

Anna Karasińska  -  sopran

Ukończyła poznańską Akademię Muzyczną, a następnie dwuletnie studia podyplomowe w londyńskiej Royal Academy of Music pod kierunkiem Joy Mammen otrzymując dyplom z wyróżnieniem (Dip RAM).

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl