Nuty: fortepian na cztery ręce


Robert Vandall: March Promenade - 1 Piano, 6 Hands - nuty na fortepian na sześć rąk

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na fortepian, na 6 rąk, utworu 'March Promenade'. Jest to dość prosty, trzyczęściowy utwór przeznaczony dla średnio-zaawansowanych. Autorem utworu jest Robert Vandall, mający na swoim koncie setki kompozycji, głównie o charakterze dydaktycznym. Spis utworów: Robert Vandall: March Promenade Tytuł: March Promenade Autor: Robert Vandall Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepian (6 rąk) Wydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 12 str Język wydania: angielski UPC: 038081252216 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Gershwin George - Gold, utwory jazzowe na fortepian + CD
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

Gitara jest instrumentem muzycznym z grupy strunowych szarpanych. Klasyczna, zbudowana jest z pudła rezonansowego, gryfu, podstrunnicy i 4 progów na niej. Przeważnie ma sześć strun, lecz można spotkać również gitary z czterema, pięcioma, siedmioma, ośmioma, dziesięcioma a nawet dwunastoma strunami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl