Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Robben Ford: Rhythm Blues for Guitar - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną (+ płyta CD)

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Robben Ford ujawnia akordy i wzorce rytmiczne, których używa do tworzenia doskonałych bluesowych linii melodycznych. Przykłady i ćwiczenia zapisane zostały w standardowej notacji muzycznej i tabulaturze. Wszystkiego dopełnia zamieszczony na płycie CD 60-minutowy akompaniament. Tytuł: Robben Ford Rhythm Blues for GuitarAutor: Robben FordStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 16 str., A4, miękka oprawa, płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793527540   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM The Doors - The best of (tabulatury gitarowe + wokal)
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
AN Papliski Adam - Tabulatury na harmonijk ustn z komentarzem
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl