Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Really Easy Piano: The Beatles - nuty na fortepian w łatwym układzie

65 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Really Easy Piano" - w łatwym układzie na fortepian, jest pozycją, którą każdy powinien mieć w swojej kolekcji. To wydanie zawiera 23 hity legendarnego brytyjskiego zespołu the Beatles.Opracowanie każdego utworu zawiera zapis nutowy, akordy i pełen tekst.Spis utworów:A Hard Day's NightAll My LovingCan't Buy Me LoveEleanor RigbyGolden SlumbersHelp!Here Comes The SunHere, There And EverywhereHey JudeIn My LifeLady MadonnaLet It BeLucy In The Sky With DiamondsMichelleNowhere ManOctopus's GardenPenny LaneShe Loves YouSomethingTicket To RideWhen I'm Sixty-fourYellow SubmarineYesterday Tytuł: Really Easy Piano: The BeatlesAutor: The BeatlesStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianSeria: Really Easy PianoNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy gitaroweWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 48 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781846090448 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - No.1 hits. Really easy piano
PWM Rni - Musicals. Really easy piano
PWM Rni - Jazz. Really easy piano
PWM Jackson Michael - Really easy piano
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl