Nuty: śpiewnik gitarowy

Radiohead Complete - śpiewnik gitarowy - akordy i słowa do ponad 160 piosenek

288 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Śpiewnik gitarowy wszystkich piosenek zespołu Radiohead, w tym mniej znane i rzadkie utwory. Zawiera akordy i słowa 154 piosenek oraz 48 stron okładek albumów zespołu, zaprojektowanych przez Stanley'a Donwood'a. Tytuł: Radiohead Complete Autor: Radiohead Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: gitara Wydawnictwo: Faber Music Format: 368 str Język wydania: angielski ISBN: 9780571540006 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Meinl HFDDBRACKET wspornik HFDD COMPLETE
Tama HPSC Sync Coil Complete
Yamaha QN174867 ASSY UNIT COMPLETE BODYPACK V75
Yamaha U0201221 STRAINER RELEASE SIDE COMPLETE(HP) N ASS
Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl