Nuty: nuty na skrzypce

Ptaszarnia na skrzypce i fortepian - Antoni Cofalik, Janina Garścia

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Ptaszarnia" Antoniego Cofalika i Janiny Garści - polecana pozycja do szkół muzycznych I stopnia. Trzy miniatury w zapisie nutowym są rozwiązaniem podstawowych problemów technicznych spotykanych na wczesnym etapie nauki gry na skrzypcach. Notacja skrzypcowa przeznaczona jest dla średnio zaawansowanych uczniów. Tytuł: Ptaszarnia na skrzypce i fortepianAutor: Antoni Cofalik, Janina GarściaInstrument: skrzypce, fortepianStopień trudności: dla średnio zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 16 + 8 str, N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN:9790274008543 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Cofalik Antoni - Ulubione etiudy na skrzypce
PWM Cofalik Antoni - Gamy dwu-, trzy- i czterooktawowe na skrzypce
PWM Cofalik Antoni - Wybr etiud wirtuozowskich na skrzypce
PWM Cofalik Antoni - Gdy si Chrystus rodzi. Koldy i pastoraki na skrzypce solo.
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl