Nuty: Nuty

Psychologia muzyki - współczesne konteksty zastosowań - tom 1 - Rafał Lawendowski, Julia Kaleńska-Rodzaj

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Psychologia muzyki - współczesne konteksty zastosowań' pod redakcją Rafała Lawendowskiego i Julii Kaleńskiej-Rodzaj to publikacja naukowa zawierająca artykuły polskich psychologów muzyki i muzykoterapeutów. Uważają oni, że muzyka jest dziedziną interdyscyplinarną i wszechstronną, dlatego w swoich tekstach uwzględniają różne perspektywy - psychologiczną, antropologiczną, muzykologiczną, pedagogiczną, socjologiczną, kliniczną oraz muzykoterapeutyczną.   Tytuł: Psychologia muzyki - współczesne konteksty zastosowańAutor: (redakcja) Rafał Lawendowski, Julia Kaleńska-Rodzaj Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna:Wydawnictwo: HarmoniaFormat: 230 str, B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788377440513 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Miguel Esteva Julia gitara klasyczna 3/4 solid top
Miguel Esteva Julia gitara klasyczna 4/4 solid top
Duesenberg Julia Black gitara elektryczna
Ultrasone Edition 8 Julia (30 Ohm) suchawki zamknite
„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

To muzyka na żywo jest kluczem do lekkiego uniesienia w przestrzeni scenicznej opowieści na pointach losów Szekspirowskiego dzieła i uwypukleniem wszystkich emocji ukrytych w muzyce, dodając wyrazu i właściwego charakteru postaciom.

Rafał Dołęga

Rafał Dołęga

Urodzony w Zielonej Górze. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fagotu prof.Krzysztofa Kamińskiego. W latach 1997-2002 odbył studia podyplomowe w Hoschschule fur Musik Essen (prof. J.H.Thomsen) oraz w Hochschule fur Musik Koln (prof.M.Reina).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl