Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Przybij Rurkę - komputerowa gra muzyczna na Bum Bum Rurki

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Przybij rurkę to doskonała gra muzyczna wykorzystująca instrument Bum Bum Rurki czy inne kolorowe instrumenty systemu Chroma Notes. To komputerowy dyrygent, który uczy przede wszystkim rytmu i harmonii.Gra polega na uderzaniu odpowiednią rurką w odpowiednim momencie wskazanym na ekranie projektora, tk aby powstała melodia czy akord wypełniający słyszany podkład muzyczny. Gra zawiera 16 utworów polskich i zagranicznych przebojów, ale istnieje możliwość importowania dodatkowych melodii. Do wykorzystania na zajęciach w szkole i do zabawy w domu czy przedszkolu. Z powodzeniem można ją wykorzystać również na imprezach integracyjnych i warsztatach. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Etui na rurki Obj 3 rurki Kolor naturalny
GEWA Etui na rurki Englisch Horn 3 rurki Lakierowany na czarno
GEWA Etui na rurki Obj 3 rurki Czerwono-brzowy lakier
GEWA Etui na rurki Englisch Horn 3 rurki Kolor naturalny
fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Poemat symfoniczny

Poemat symfoniczny

Forma muzyczna powstała w epoce romantyzmu, której pochodzenie jest pozamuzyczne, tzn. wywodzi się z dzieł literackich bądź tradycyjnych opowieści.

Anna Wróbel – wiolonczela

Anna Wróbel – wiolonczela

Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach muzycznych. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. A. Wróbla.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl