Nuty: Nuty

Przewróciło się. Pierwsza i jedyna biografia Elektrycznych Gitar - Przemysław Zieliński

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Przewróciło się. Pierwsza i jedyna biografia Elektrycznych Gitar' Przemysława Zielińskiego to faktycznie pierwsza biografia grającego nieprzerwanie od ponad 25 lat zespołu. To opowieść o długiej drodze zespołu, od malutkiego studenckiego klubu, gdzie dla garstki znajomych zagrali pierwszy koncert, aż na scenę w Woodstock, pod którą w rytm ich przebojów bawiło się 300 tys. fanów.Książka pozwala spojrzeć na zespół w wielkim powiększeniu, nie tylko z perspektywy członków zespołu, ale także znajomych. To zaskakująca opowieść, na którą składa się wiele czynników - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych - tworząc swoisty obraz, jak w kalejdoskopie.   Tytuł: Przewróciło się. Pierwsza i jedyna biografia Elektrycznych GitarAutor: Przemysław ZielińskiStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: BernardinumFormat: 232 str., 151x211 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788378238201 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

SR G122 wieszak (skos) do gitar elektrycznych
Athletic GIT6E statyw do gitar elektrycznych
Stim G02 statyw do gitar elektrycznych i basowych
K&M 17590-000-55 statyw do gitar elektrycznych
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl