Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Proste utwory na Bum Bum Rurki i inne instrumenty 1 - nuty dla dzieci na bum bum rurki

16 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera proste utwory na Bum Bum Rurki i inne instrumenty. Jest to zbiór łatwych melodii, piosenek znanych od lat przygotowanych z myślą o najmłodszych. Zapis nutowy pozwala na grę na dowolnym instrumencie. Spis utworów: - Gdzieżeś ty bywał czarny baranie - Kółko graniaste - Kurki trzy - Mało nas do pieczenia chleba - Mam chusteczkę - Nasza zima zła - Oda do radości - Panie Janie - Pojedziemy nałów - Stary niedźwiedź - Sto lat - Wlazł kotek na płotek Tytuł: Proste utwory na bum bum rurki i inne instrumenty 1 Opracowanie zbioroweWydawnictwo: AkordFormat: 15 stron A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Etui na rurki Obj 3 rurki Kolor naturalny
GEWA Etui na rurki Englisch Horn 3 rurki Lakierowany na czarno
GEWA Etui na rurki Obj 3 rurki Czerwono-brzowy lakier
GEWA Etui na rurki Englisch Horn 3 rurki Kolor naturalny
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl