Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Proste utwory na Bum Bum Rurki i inne instrumenty 1 - nuty dla dzieci na bum bum rurki

16 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera łatwy zbiór melodii przygotowanych z myślą o najmłodszych, stawiających pierwsze kroki w muzycznym świecie. Utwory opracowane zostały na Bum Bum Rurki ale nadają się wszystkie instrumenty diatoniczne. Oprócz standardowego zapisu nutowego dodany  został zapis literowy oraz oznaczenia kolorów, dzięki czemu dzieci już w przedszkolu mogą grać bez jakiejkolwiek wiedzy muzycznej.  Spis utworów: - Gdzieżeś ty bywał czarny baranie- Kółko graniaste- Kurki trzy- Mało nas do pieczenia chleba- Mam chusteczkę- Nasza zima zła- Oda do radości- Panie Janie- Pojedziemy nałów- Stary niedźwiedź- Sto lat- Wlazł kotek na płotek Tytuł: Proste utwory na bum bum rurki i inne instrumenty 1 Autor: Opracowanie zbioroweWydawnictwo: AkordNotacja muzyczna: zapis nutowy, nuty literoweFormat: 15 stron, A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 590751762107 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Etui na rurki Obj 3 rurki Kolor naturalny
GEWA Etui na rurki Englisch Horn 3 rurki Lakierowany na czarno
GEWA Etui na rurki Obj 3 rurki Czerwono-brzowy lakier
GEWA Etui na rurki Englisch Horn 3 rurki Kolor naturalny
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Jakiś czas temu takie właśnie pytanie zadałem moim uczniom w klubie osiedlowym, w którym uczyłem gry na instrumentach klawiszowych. I bynajmniej nie chodziło mi o proste stwierdzenie – muzyka jest ładna miła i przyjemna...

Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl