Nuty: Nuty

Profesjonalne kształcenie muzyczne w systemach edukacji Polski i Meksyku - Cesar Armando Cruz Espino

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja 'Profesjonalne kształcenie muzyczne w systemach edukacji Polski i Meksyku'  to próba analizy dwóch systemów szkolnictwa i kształcenia muzycznego w odległych geograficznie i kulturowo krajach – Meksyku i Polsce.Autor Cesar Armando Cruz Espino podjął się tej próby po pierwsze ze zwykłej ciekawości, aby zobaczyć jak wyglądają systemy oświatowe innych krajów i co się w nich dzieje. Drugim powodem, może nawet ważniejszym, była chęć wyjaśnienia zjawisk wychowawczych zachodzących w szkołach i dogłębne zbadanie, jak struktury systemowe wpływają na realizację zamierzonych celów polityki oświatowej w danym kraju. Tytuł: Profesjonalne kształcenie muzyczne w systemach edukacji Polski i Meksyku Autor: Cesar Armando Cruz Espino Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Poligraf Format: 186 str., 145x205 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788378564058 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 1
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 2
Canto S14x14 pokrowiec na tom 14x14″
Canto pokrowiec na kolumn Mackie SRM-450
Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl