Nuty: Nuty

Pro Vocal Volume 15 - Queen - nuty na głos z tekstem i akordami gitarowymi (+ płyta CD)

88 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nieważne czy chcesz pośpiewać w domu karaoke czy przygotowujesz się do przesłuchania, seria Pro Vocal jest dla wszystkich, którzy kochają śpiewać! Książka zawiera teksty, linię melodyczną i akordy do 8 najbardziej znanych utworów Queen. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej demo do posłuchania oraz ścieżki dźwiękowe jako podkład do śpiewania. Jest to wspaniały materiał na próby, nagrania, imprezy firmowe czy domowe bez zespołu. Spis utworów:- Another One Bites The Dust - Bohemian Rhapsody - Crazy Little Thing Called Love - Fat Bottomed Girls - I Want It All - Killer Queen - Somebody To Love - We Are The Champions Tytuł: Pro Vocal Volume 15 - QueenAutor: QueenStopień trudności: dla średniozaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: Hal LeonardSeria: Karaoke / Pro vocal Format: 40 str, A4, miękka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: angielskiISBN:9781458494375   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM ABBA - Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
T.Burton Queen W CE BK gitara elektroakustyczna
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Queen - Deluxe anthology (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Uwertura dobiegła końca, kurtyna idzie w górę, słychać jasny, kobiecy głos, wydobywający się z postaci, której kostium ma dać nam obraz bohatera.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl