Nuty: Nuty

Prince: Planet Earth - nuty na fortepian, linia melodyczna, akordy gitarowe, słowa

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


29 album Prince'a 'Planet Earth' stał się międzynarodowym hitem. Publikacja z serii 'Piano-Vocal-Guitar Artist Songbook' zawiera opracowanie nutowe na fortepian, opracowanie nutowe linii melodycznej, teksty oraz akordy gitarowe wraz z diagramami do 10 utworów z tego albumu.Opracowanie skierowane jest do średnio-zaawansowanych wykonawców.Spis utworów: ResolutionLion Of JudahAll The Midnights In The WorldChelsea RodgersFuture Baby MamaGuitarMr. GoodnightThe One U Wanna CPlanet EarthSomewhere Here On Earth   Tytuł: Prince: Planet EarthAutor: PrinceSeria: Piano-Vocal- Guitar Artist SongbookStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, diagramy akordówWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 96 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423452331 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja melodyczna″
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
AN Wenclewski Jacek ″Chwyty gitarowe″
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl