Nuty: Nuty

Presto Junior nr 2 GŁOS wiosna 2022 - czasopismo edukacyjne dla dzieci

11 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Presto Junior GŁOS to drugi numer (wydanie wiosna 2022) czasopisma edukacyjnego dla dzieci w wieku 6-12 lat do czytania samodzielnego lub z rodzicami. Celem czasopisma jest zainspirowanie dzieci do twórczego życia w różnych dziedzinach sztuki. Zawiera zadania, interaktywną wkładkę do wycinania, układania i sklejania. Presto Junior powstaje przy współpracy z dziećmi. Na ponad 40 stronach pisma znajdziesz artykuły, zadania i ciekawostki z różnych dziedzin kultury i sztuki! Spis treści:Wymawiaj: Co to jest ... filharmonia Twórz Wyzwania i zadania kreatywneUpieczOdkrywamy smaki i potrawyGłos - temat numeruMilcząca małpaRozwiąż krzyżówkę pełną głosówGra: Wesołe przygody szopa FryderykaPosługuj się głosemEkstrazadania dla tych, którzy lubią muzykę, teatr, kino i ... siebieOpowieści Królika Leosia: Śpiew Gitary Ekstra wkładka: wytnij i ułóż swój portretPokoloruj Tańcz ZagrajPoznajemy nuty i ciekawe utwory Obejrzyj i posłuchajPolecamy filmy, spektakle i płyty PrzeczytajPolecamy książki Interesuj sięZapraszamy na ciekawe wydarzenia Poznaj nas zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Neotech Pasek do noszenia Tuba Harness Kolor: czarny, Junior d. 45,7-55,8 cm
Ernie Ball 2022 Paradigm Hybrid Slinky struny do gitary elektrycznej 9-46
Presto VN4/4 A struna skrzypcowa 4/4
Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Uwertura dobiegła końca, kurtyna idzie w górę, słychać jasny, kobiecy głos, wydobywający się z postaci, której kostium ma dać nam obraz bohatera.

Opium String Quartet

Opium String Quartet

Opium String Quartet (O.S.Q) powstał wiosną 2004 roku. Niespełna trzy miesiące później zadebiutował podczas letniego festiwalu im. Jerzego Waldorfa w Radziejowicach zdobywając entuzjastyczne recenzje.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl