Nuty: nuty na gitarę


Preludia dekoracyjne na gitarę klasyczną cz. 1 - nuty na gitarę - Janusz Sochacki

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Preludia to miniatury gitarowe, które nie są jednak utworami ilustracyjnymi. To przykład muzyki abstrakcyjnej. Zastosowana w preludiach faktura podkreśla bogate możliwości gitary. Utwory zawarte w tym zbiorze mogą stanowić uzupełnienie da współczesnych gitarowych propozycji repertuarowych.Zeszyt zawiera siedem preludiów przeznaczonych dla średnio- i zaawansowanych gitarzystów. Tytuł: Preludia dekoracyjna cz. 1Autor: Janusz SochackiStopień trudności: dla średniozaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ModranFormat: 16 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: - zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl