Nuty: nauka gry na flecie

Practice Book For The Piccolo - Trevor Wye, Patricia Morris - szkoła gry na flecie piccolo

165 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta obszerna publikacja, zawierająca fragmenty orkiestrowe oraz ćwiczenia stanowiące metodyczne narzędzie do doskonalenia techniki gry na flecie piccolo. Wydanie zostało starannie zaprojektowane, aby wspierać flecistów w przejściu z technik gry na flecie tradycyjnym na instrument piccolo. Książka wzbogacone jest o wskazówki metodyczne i wykonawcze. Nuty przeznaczone dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Practice Book For The Piccolo - Trevor Wye, Patricia Morris Autor: Patricia Morris, Trevor Wye Stopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: flet piccolo Notacja muzyczna: zapis nutowy Seria: Trevor Wye's Practice Books Wydawnictwo: Novello and Co Format: 216 stron, A4, oprawa miękka bindowana Język wydania: angielski ISBN: 9780853601371 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Trevor James 374SR-KK saksofon altowy, lakierowany (z futeraem)
Trevor James 3011-E flet poprzeczny z futerałem (zamknięte klapy, G wysunięte, E-mechanizm)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl