Nuty: nuty na gitarę elektryczną


Power Trio Blues for Guitar - Dave Rubin - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną (+ płyta CD)

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dzięki Power Trio Blues nauczysz się grać na gitarze elektrycznej w trio z gitarą basową oraz perkusją. Publikacja podejmuje takie tematy jak: Boogie, shuffle i powolne rytmy bluesowe, zagrywki, dwudźwięki, akordy i wzory basów. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej przykłady muzyczne w wykonaniu trio Smokin 'Power. Style muzyczne bluesmanów z Chicago i Teksasu są prezentowane wraz z rzadkimi zdjęciami tych muzyków. Tytuł: Power Trio Blues for Guitar - Dave RubinAutor:  Dave RubinInstrument: gitara elektrycznaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 strony, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793545896 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM The Doors - The best of (tabulatury gitarowe + wokal)
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Canto EEL-0.0 pokrowiec na gitarę elektryczną
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

Trio d'anches REED CONNECTION to wspólna inicjatywa solistów Filharmonii Zielonogorskiej im. Tadeusza Bairda. Główną ideą powstania zespołu jest chęć wspólnego muzykowania oraz promocja muzyki polskiej i światowej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl