Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Power Trio Blues for Guitar - Dave Rubin - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną (+ płyta CD)

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dzięki Power Trio Blues nauczysz się grać na gitarze elektrycznej w trio z gitarą basową oraz perkusją. Publikacja podejmuje takie tematy jak: Boogie, shuffle i powolne rytmy bluesowe, zagrywki, dwudźwięki, akordy i wzory basów. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej przykłady muzyczne w wykonaniu trio Smokin 'Power. Style muzyczne bluesmanów z Chicago i Teksasu są prezentowane wraz z rzadkimi zdjęciami tych muzyków. Tytuł: Power Trio Blues for Guitar - Dave RubinAutor:  Dave RubinInstrument: gitara elektrycznaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 strony, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793545896 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Digitech Trio+ Band Creator efekt gitarowy
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Papliski Adam - Tabulatury na harmonijk ustn z komentarzem
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl