Nuty: nuty na klarnet

Popular Hits: Clarinet - nuty na klarnet (+ audio online)

82 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 15 popularnych hitów muzyki rozrywkowej i rockowej. Nuty w prostym opracowaniu na klarnet z dołączonym  kodem umożliwiający dostęp do wyjątkowego akompaniamentu muzycznego online. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio obejmują PLAYBACK+, wielofunkcyjny odtwarzacz audio, który pozwala spowolnić dźwięk bez zmiany wysokości tonu, ustawiania punktów pętli, zmiany klawiszy i panoramowania w lewo lub w prawo. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: FirefliesSmileThe ClimbHaloLove StoryI'm YoursViva La VidaBreakevenYou Belong With MeUse SomebodyPoker FaceFallin' For YouI Gotta FeelingNeed You NowHey, Soul Sister Tytuł: Popular Hits: Clarinet - nuty na klarnet (+ audio online)Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: klarnetNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Instrumental Play-AlongWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 24 stron, A4, oprawa miękka, w komplecie kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423499978 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
PWM Rni - 50 popular songs
PWM Rni - No.1 hits. Really easy piano
PWM Rni - More 21st century hits (utwory na fortepian)
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl