Nuty: Nuty

Popular Guitar Styles - Samba & Bossa Nova - nuty na gitarę (+ audio online)

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Znakomita kolekcja utworów przeznaczona dla gitarzystów, którzy chcą Sambę i Bossa Nova dodać do swojego repertuaru. Materiał przeznaczony dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych gitarzystów. Utwory zapisane zostały w standardowej notacji muzycznej oraz tabulaturze. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: Buck Wolters: Caminho do coracao (Afoxe)     Buck Wolters: Copacabenny (Samba)      Buck Wolters: Giro do gaviao (Partido Alto)       Buck Wolters: Jobinho (Bossa Nova)      Buck Wolters: Papagaio apaixonado (Choro) Tytuł: Popular Guitar Styles - Samba & Bossa NovaAutor: zbiorowyInstrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: Mel BayStopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanychFormat: 52 str, A4, miękka oprawa, kod audio onlineJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780786677771 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Bossa Nova. Jazz piano solos vol. 15
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
PWM Rni - 50 popular songs
PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl