Nuty: Nuty

Pops. Życie Louisa Armstronga - Terry Teachout

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Louis Armstrong, przez przyjaciół nazywany Pops, to wielki artysta - geniusz urodzony w slamsach, wspaniały trębacz i wokalista, a także dobry, dowcipny człowiek o złożonej osobowości i wybuchowym charakterze.Autor książki - Terry Teachout , stworzył wnikliwą biografię najbardziej charyzmatycznego muzyka jazzowego XX, porywający portret człowieka i muzyki, która była jego światem.   Tytuł: Pops. Życie Louisa Armstronga Autor: Terry TeachoutStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: DolnośląskieFormat: 384 str., 180X251 mm, twarda oprawa, Język wydania: polskiISBN: 9788324589852 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

POPS (451320) kalafonia kontrabasowa
AN JR Crocodile Eye Pops, przyrzd do wicze oddechowych
Latin Percussion Cajon Pedal Enhancers
Vic Firth STB1Terry Bozzio Signature paki perkusyjne
Szymon Klima

Szymon Klima

Szymon Klima urodził się 18 grudnia 1984 roku w Krakowie. Naukę gry na klarnecie rozpoczął w wieku ośmiu lat. Jako dziesięciolatek zaproszony został przez amerykańskiego jazzmana Brada Terry’ego do udziału w koncercie II Międzynarodowego Festiwalu Klarnetowego w Piwnicy pod Baranami w Krakowie.

RENESANS

RENESANS

Renesans to zupełnie nowy okres w całej sztuce. Wraz ze zmniejszającym się wpływem Kościoła na życie kulturalne Europy muzyka rozkwita, staje się rozrywką, gdyż można słuchac koncertów nie tylko w kościołach, ale i również w pałacach czy zamkach.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Walka o wpływy , walka o władzę, o życie. Ogromnie się cieszę, że Teatr Wielki w Łodzi wpłynął na mój wybór i niedzielny wieczór spędziłam wśród bohaterów „Nabucco” Giuseppe Verdiego w tym właśnie teatrze.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl