Nuty: nuty na gitarę

Polska współczesna muzyka gitarowa cz. 1 - Jerzy Bauer, Mieczysław Makowski, Bartłomiej Budzyński - nuty na gitarę klasyczną

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Utwory zawarte w zbiorze pochodzą z I Ogólnopolskiego Konkursu Kompozycji na Gitarę Klasyczną, który odbył się w Tychach w 1993 roku. Zbiór zawiera trzy spośród czterech nagrodzonych utworów: Jerzy Bauer - Improwizacja Jubileuszowa AretuzyMieczysław Makowski - Toccata brillanteBartłomiej Budzyński - Cztery improwizacje Wydanie to wzbogaca skromną polską współczesną literaturę gitarową. Tytuł: Polska Współczesna Muzyka Gitarowa cz. 1Autor: różni kompozytorzyStopień trudności: dla średniozaawansowanych i zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ModranFormat: 24 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: - zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Piotrowski Jerzy ″Szkoa na perkusj″ ksika + CD
PWM Habela Jerzy - Sowniczek muzyczny
Dunlop HETFIELD′S WHITE FANG kostka gitarowa 0.73mm
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

Sinfonia Varsovia i Mykietyn: związek nierozerwalny

Sinfonia Varsovia i Mykietyn: związek nierozerwalny

29 marca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbył się koncert pod batutą Bassema Akiki w ramach cyklu „Oddźwięki. Nowa muzyka polska”.

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl