Nuty: fortepian na cztery ręce

Polonezy z XVIII wieku na 4 ręce - nuty na fortepian na cztery ręce - Małgorzata Zimowska

34 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja zawiera kolekcję najpopularniejszych polonezów skomponowanych w XVIII wieku, w opracowaniu na fortepian, na cztery ręce.Autorzy tych kompozycji nie są znani. Autorka opracowania nadała własne tytuły dla 14 polonezów zawartych w tym zbiorze. Ostatni polonez napisany został przez Michała Ogińskiego. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Polonez powitalnypolonez towarzyskiPolonez wiosennyPolonez szlacheckiPolonez wybornyPolonez kwiatowyPolonez świecznikowyPolonez weselnyPolonez leśnyPolonez dworskiPolonez myśliwskiPolonez zimowyPolonez salonowyPolonez pożegnalnyPolonez "Pożegnanie Ojczyzny"   Tytuł: Polonezy z XVIII wieku na 4 ręce na fortepianAutor: opracowanie Małgorzata ZimowskaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: ContraFormat: 71 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 837215757X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Biskupska Magorzata - atwe koldy na fortepian na cztery rce
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Blue Microphones Mickey moduł nagrywarki do iPoda
Jean-Philippe Rameau

Jean-Philippe Rameau

Urodzony w 1683 roku w Dijon był jednym z najważniejszych kompozytorów XVIII wieku. W wieku 18 lat wyjechał na studia do Włoch, a po powrocie do Francji pracował jako organistach w wielu francuskich miastach...

klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Władysław Kłosiewicz

Władysław Kłosiewicz

Władysław Kłosiewicz występował w wielu krajach uczestnicząc w najważniejszych festiwalach i współpracując z najwybitniejszymi solistami i dyrygentami specjalizującymi się w wykonawstwie muzyki XVII i XVIII wieku...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl