Nuty: Nuty

Polonez na obój, klarnet i fagot - Józef Świder

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Józef Świder – polski kompozytor i pedagog muzyczny. Publikacja zawiera polonez jego kompozycji, nuty na obój, klarnet i fagot. Dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Polonez na obój, klarnet i fagot Autor: Józef ŚwiderStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: obój, klarnet, fagot Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274020361 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

K&M Statyw Klarnet basowy/ fagot 150/1
K&M 15010-011-55 statyw na klarnet basowy/ fagot 150/1
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl