Nuty: kolędy na chór

Pokłon oddać Panu - kolędy i pastorałki na chór mieszany - Honorata Cybula

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kolędy i pastorałki w opracowaniu na chór mieszany. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Spis kolęd:1. Betlejemska kołysanka2. Chwała bądź Bogu3. Do Betlejem4. Glorija5. I grali, śpiewali6. Pastuszkowie, bracia mili7. Pokłon oddać Panu8. Słychać coś nowego9. Śpij syneczku, śpij10. Święta Panienka11. Weselmy się Tytuł: Pokłon oddać Panu - kolędy i pastorałki na chór mieszanyAutor: Honorata CybulaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: chór mieszanyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PolihymniaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790693131525 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Seymour Duncan PED CATALINA CHOR chorus efekt gitarowy
Savarez (656247) 510ARJ Cantiga HNT struny do gitary klasycznej
AN Joachimiak Grzegorz ″Problemy gitarowych transkrypcji tabulatur lutniowych na przykadzie twrczoci Sylviusa Leopolda Weissa″, ksika - WYPRZEDA
Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Bedřich Smetana

Bedřich Smetana

Znakomity czeski kompozytor i chociaż wśród jego rodaków występowały już wybitne nazwiska to był on pierwszym artystą, który w doskonały sposób potrafił oddać w swych dziełach ducha, pragnienia oraz esencję swojej ojczyzny. Dlatego też uważany jest za założyciela czeskiej szkoły narodowej...

Penderecki - a cappella w Berlinie!

Penderecki - a cappella w Berlinie!

W ramach Polskiej Prezydencji 2011 Polski Chór Kameralny 3 grudnia 2011 wystąpił w przestrzeni RADIALSYSTEM V w Berlinie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl