Nuty: Nuty

Podróż przez dźwięki - śladami Stanisława Moniuszki - Magdalena Dziadek

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka 'Podróż przez dźwięki - śladami Stanisława Moniuszki' Magdaleny Dziadek to opowieść biograficzna, ale nieco inna niż wszystkie, które powstały dotychczas. Autorka skupia się bardziej nie na samej podróży - zarówno tej życiowej, jak i twórczej, ale na przystankach, miejscach, z których kompozytor czerpał inspiracje do nowej twórczości, siłę do dalszej drogi życiowej. Na podstawie licznych listów i notatników Moniuszki oraz rycin czy też afiszy kreśli ciekawe opowieści łącząc wątki artystycznej twórczości z życiem osobistym artysty.   Tytuł: Podróż przez dźwięki - śladami Stanisława MoniuszkiAutor: Magdalena DziadekStopień trudności: Instrument:Notacja muzyczna:Wydawnictwo: PWMFormat: 192 str., 155x233 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322451502 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Cherub WST-550G tuner
Intelli IMT-1000 metronom
Yamaha MM6 syntezator
Alesis DM10 Pro Kit perkusja elektroniczna
Błażej Goliński – wiolonczela

Błażej Goliński – wiolonczela

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

Space in Between, podróż w przestrzeń kosmiczną

Space in Between, podróż w przestrzeń kosmiczną

Połączenie neoklasycznego brzmienia, dźwięków z kosmosu nagranych przez NASA i elektronicznych efektów zmusza nas do zrobienia tylko jednej rzeczy. Z zamkniętymi oczami czule słuchać i … lecieć.

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl