Nuty: Nuty

Płytowy przewodnik po muzyce klasycznej - Zbigniew Landowski

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka wprowadza znakomicie w świat muzyki klasycznej zapisanej na płytach i jest cennym vademecum zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają kolekcjonować nagrania muzyki klasycznej. Zawiera: wiele wiadomości z historii muzyki, praktyczne porady o sprzęcie audio, producentach i dystrybutorach, muzyce w internecie, biografie najważniejszych kompozytorów, noty biograficzne najważniejszych wykonawców, słowniki pojęć i terminów muzycznych, informacje o najlepszych płytach CD.Tytuł: Płytowy przewodnik po muzyce klasycznejAutor: Zbigniew LewandowskiWydawnictwo: Książka i WiedzaFormat: 438 str. B5, miękka oprawa.Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Preisner Zbigniew - The piano collection
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 1
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 2
Gadek Fusion Zbigniew Lewandowski paki perkusyjne
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Kevin Olusola

Kevin Olusola

Obiecałam sobie, że będę pisać przede wszystkim o muzyce klasycznej. Ale muzyka, tak jak zresztą każda dziedzina sztuki ma to do siebie, że lubi zacierać granice, ucierając tym samym nosa wszystkim tym, którzy z dumą nazywają siebie znawcami...

Claude Debussy

Claude Debussy

Francuski kompozytor, którego innowacje w harmonii dały początek ogromnym zmianom zachodzącym w muzyce XX wieku. Był również czołowym przedstawicielem impresjonizmu w muzyce.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl