Nuty: nauka gry na pianinie

Playing With Scales: Piano Level One (+ audio online) - Alistair Watson - gamy na fortepian z podkładami

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała publikacja zawierająca gamy i pasaże na fortepian, przedstawiająca je w sposób niestandardowy, aby zachęcić i zmotywować do ćwiczeń. Bardzo często właśnie ćwiczenia gam zniechęcają młodych muzyków do ćwiczeń, ta pozycja jest w stanie to zmienić. Publikacja prezentuje oryginalne podkłady w różnych stylach przekształcając nudne ćwiczenia w ekscytujące muzyczne doświadczenie. Przedstawione ćwiczenia można wykonywać z nauczycielem na lekcjach, ale też samodzielnie w domu, dzięki podkładom, które można pobrać z internetu.Pozycja ta zawiera akompaniamenty do gam i pasaży zgodne z wymogami programu nauczania. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: A minor broken chord         A minor harmonic scale     A minor melodic scale         A minor natural scale     C major broken chord         C major contrary motion     C Major Scale         D chromatic contrary motion     D major broken chord         D Major Scale     D minor broken chord         D minor harmonic scale     D minor melodic scale         D minor natural scale     F major broken chord         F Major Scale     G major broken chord         G major scale Tytuł: Playing With Scales: Piano Level 1Autor: Jenni NoreyStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Chester MusicFormat: 24 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781783052912 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Playing with scales: Violin Level 1 (gamy na skrzypce)
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 1
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 2
PWM Blackwell Kathy - Fiddle time scales,cz.1. Utworki, zabawy, gamy i pasae na skrzypce
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl