Nuty: nuty na fortepian

Play Piano with: Lady Gaga, Adele, Alicia Keys (+ płyta CD) - nuty na fortepian

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolejne wydanie z serii "Play Piano with..." tym razem z Lady Gaga, Adele, Alicia Keys i innymi. Książka zawiera osiem utworów, każdy w zapisie nutowym z linią melodyczną , akordami i oryginalnym tekstem. Do książki dołączona jest płyta CD z dwoma wersjami każdej piosenki, jedna w oryginalnym wykonaniu, druga to podkład muzyczny bez pianina - abyś rolę pianina mógł zagrać Ty!Spis utworów:* Cry Me Out [Lott, Pixie]* Empire State Of Mind (Part II) [Keys, Alicia] * Halo [Beyonce] * Just The Way You Are [Mars, Bruno] * Make You Feel My Love [Adele] * Pack Up [Doolittle, Eliza] * She's Always A Woman To Me [Dangerfield, Fyfe] * Speechless [Lady GaGa] Tytuł: Play Piano with Lady Gaga, Adele, Alicia Keys etc.Autor: Lady Gaga, Adele, Alicia Keys Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: pianinoNotacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordy , diagramy akordów Wydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 54 str, A4, miękka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781849389631 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
PWM Adele - 25 Album songbook (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Adele - Instrumental play-along na skrzypce (+ audio access)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl