Nuty: seria play guitar with

Play Guitar with Santana - The Early Years (+ płyta CD) - nuty na gitarę z tabulaturą

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Carlos Santana od wielu lat inspiruje wszystkich początkujących gitarzystów. Niniejsza publikacja mieści w sobie 5 największych przebojów Carlosa Santany z albumu The Early Years. Wszystko w zapisie nutowym z tabulaturą oraz pełnymi tekstami dla wokalistów. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej każdą piosenkę, którą nagrano w dwóch wersjach: pełne demo dla wokalistów, które pozwala także dobrze wsłuchać się w brzmienie gitary oraz podkład muzyczny bez gitary do samodzielnego grania. Spis utworów: Black Magic Woman Hope You're Feeling Better No One To Depend On Oye Como Va Samba Pa Ti She's Not There Tytuł: Play Guitar with Santana - The Early YearsAutor: Carlos SantanaStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, tekstSeria: Play Guitar with Wydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 48 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780711983472 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Clapton Eric - Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Rni - 20 rock classics. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl